Naujenē atvadījās no 2018. gada

Decembris kā jau decembris – paiet vienā steigā un nemanot, it kā mierīgais pārdomu laiks, taču pārdomām pavisam nav brīva brīža. Tāpat arī Naujenē šis mēnesis bija radoši, dziedoši un jautri pavadīts.

13. decembrī kopā ar Lāču pamatskolas skolēniem un Lociku ciema iedzīvotājiem tika izveidoti egles rotājumi – cimdiņi, kas tagad rotā Lociku ciema galveno egli un visiem iedzīvotājiem rada svētku noskaņu.

24. decembrī Juzefovas sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā izskanēja Ziemassvētku koncerts “Baltām domām aizputināts…”, kurā jaunie mūziķi piepildīja klausītāju sirdis ar siltām, gaišām un baltām domām. Koncertā muzicēja Preiļu Mūzikas un mākslas skolas kora klases audzēkne Rina Smane, skolotājs Edgars Znutiņš, Preiļu Mūzikas un mākslas skolas kora klases audzēkne Keitija Patrīcija Kokina, Viktorija Iseajeva, Lāču pamatskolas audzēkne Alīna Grustāne, skolotāja Zita Nitiša, Alisa May, Lidija Breska un Eduards Zariņš.

26.decembrī mazie, aktīvie un jautrie bērni kopā ar saviem vecākiem devās aizraujošā “Aizmirsto rotaļlietu Jaungada piedzīvojumā”. Foršie uzveduma varoņi un Ziemassvētku vecītis ne tikai dziedāja un dejoja, bet arī izklaidēja visus klātesošos -kopā devās rotaļās, spēlēja paslēpes, dejoja un, protams, uzklausīja katra bērna Ziemassvētku vēlmes un cienāja ar saldumiem!

29.decembrī Naujenes pagasta iedzīvotāji un ciemiņi jautri aizvadīja nu jau veco gadu un, piedaloties dažādās aktivitātēs un ballējoties līdz rīta gaismai, aicināja jauno gadu sētā.

Lai aktīvs, radošs un laimīgs jaunais 2019. gads!

Kā mums gāja decembrī – ieskaties FOTOGALERIJĀ!

Informāciju sagatavojuši:
Naujenes kultūras centra speciālisti