Konkurss “Naujene, iemirdzies svētkos!”

Lai radītu gaišu noskaņu Ziemassvētkos, Naujenes pagastā tiek izsludināts konkurss “Naujene, iemirdzies svētkos!”. Konkursa gaitā tiks noskaidroti oriģinālākie, neparastākie, mirdzošākie mājas fasādes, pagalma, balkona vai loga noformējumi.

Ikviens ir mīļi aicināts iesaistīties siltajā un mirdzošajā svētku gaidīšanas procesā, rotāt un izgaismot logus, balkonus, durvis, jumta kores, dārzus, pagalmus, tādējādi radot svētku noskaņu gan pašiem sev, gan kaimiņiem un pagasta viesiem.

Konkursa pieteikumu var iesniegt fiziska persona līdz 23. decembrim (ieskaitot) nosūtot e-pastu uz: naujene_kc@inbox.lv ar norādi “Iemirdzies”, norādot:

-pieteiktā objekta adresi;
-kategoriju: individuālās dzīvojamās mājas fasādes un to pagalmi vai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un logi;
-noformētāja vārdu un uzvārdu;
-telefona numuru;
-noformējuma nosaukumu.

Konkursa vērtēšanas komisija  27. un 28. decembrī izvērtēs pieteikumus klātienē. Pirmās vietas ieguvēji katrā kategorijā saņems balvu. Rezultāti tiks paziņoti 29. decembrī.

Konkursu rīko Naujenes pagasta pārvalde un Naujenes kultūras centrs

Vairāk informācijas pa tālruni 65474268