Naujenes akordeonistu panākumi starptautiskā mērogā

No 26. aprīļa līdz 2. maijam Francijas pilsētā Riom attālinātā režīmā norisinājās VIII Starptautiskais muzikālais konkurss “Les etoiles Sancyberie”.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolu konkursā pārstāvēja trīs akordeonistes-solistes: Arina Mikulāne (pedagogs Giršs Kagans), Elizabete Siņeviča un Veronika Panovska (pedagogs Tatjana Jukuma).

Jaunās akordeonistes Arina Mikulāne un Veronika Panovska piedalījās konkursā vecuma grupā B (10-12 gadi, bajāns/akordeons), kur 3. klases akordeona spēles audzēkne Arina Mikulāne starp akordeonistiem no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Latvijas un Igaunijas ieguva II vietu, savukārt Veronika Panovska (5.klase,akordeona spēle) ir kļuvusi par konkursa diplomandu.

Elizabete Siņeviča (7.klase, akordeona spēle) piedalījās jau vecākā konkursa grupā, C grupā (13-15 gadi/bajāns, akordeons) un starp konkursantiem no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Kazahstānas ir kļuvusi par III vietas ieguvēju.

Pateicamies pedagogiem, audzēknēm un viņu vecākiem par ieguldītu darbu!