Naujenes kultūras centrā notiks vasaras noslēguma sportiskā ballīte

BĒRNI UN JAUNIEŠI SAROSĀS!

30. augustā, plkst. 14.00 aicinām visus tos, kas vasarā nepaspēja kārtīgi izsportoties un izkustēties uz bērnu un jauniešu (vecumā no 6 līdz 25 gadiem) vasaras noslēguma sportisko ballīti “Bum Bum Bumba” laukumā pie Naujenes kultūras centra.

Būs interesantas aktivitātes, aizraujošas stafetes, balviņas un forša mūzika – neslinko, nāc un parādi uz ko esi spējīgs!

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268