Naujenes kultūras centrs aicina uz Jaungada eglīti bērniem

UZMANĪBU visiem mazajiem, aktīvajiem, jautrajiem bērneļiem un viņu vecākiem, nepalaidiet garām lielisku iespēju pavadīt svētkus ar foršiem varoņiem, skanīgām dziesmām, trakām dejām un aizraujošām rotaļām! 26. decembrī plkst. 11.00 gaidīsim Jūs uz teātra – studijas “Joriks” piedāvāto muzikālo izrādi un interaktīvo programmu bērniem “Aizmirsto rotaļlietu Jaungada piedzīvojumi”.

Pēc pasākuma Naujenes pagastā deklarētie bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu, vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot) varēs saņemt saldumu paciņu! Ja kaut kādu iemeslu dēļ saldumu paciņu nebūs iespējams izņemt 26. decembrī, to varēs izdarīt līdz 7. janvārim (ieskaitot), darba dienās līdz plkst. 17.00, ja citā laikā, lūgums zvanīt pa tālruni 654 74268.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Svinēsim svētkus kopā!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki,
Tālrunis uzziņām: 654 74268