Naujenes MMS audzēkņi piedalījās divos festivālos

No 16. līdz 17. maijam Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās II starptautiskajā festivālā-konkursā “Saksofona svētki” Molodečno pilsētā (Baltkrievija). Pasākumā piedalījās dalībnieki no Krievijas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas. Skolas direktors Ruslans Margevičs piedalījās konkursa žūrijas darbā. Skolas 5. klases audzēknis Ričards Kokins veiksmīgi uzstājās un ieguva Diplomu par II vietu. Savukārt no 18. līdz 19. maijam Naujenes pūtēju orķestris piedalījās VI Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles festivālā Poreču pilsētā (Baltkrievija). Festivālā piedalījās orķestri no Polijas, Ukrainas, Vācijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas. Festivālu atklāja pūtēju orķestru gājiens pa pilsētas ievērojamākajām ielām. Vakarā notika pūtēju orķestru koncerts pilsētas estrādē. 19. maijā pūtēju orķestri sniedza koncertus tuvākajās pilsētās. Naujenes Pūtēju orķestra dalībnieki ieguva brīnišķīgu pieredzi un iepazinās ar citiem mūzikas cienītājiem.