Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu panākumi starptautiskajā konkursā Zviedrijā

Šī gada jūnijā Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Arina Mikulāne (pedagogs Giršs Kagans), Veronika Panovska un Elizabete Siņeviča (pedagogs Tatjana Jukuma) pārstāvēja skolas vārdu VIII Starptautiskajā konkursā bērniem un jauniešiem Stokholmā, Zviedrija – Stockholm International Music Competition
Stockholm International Music Competition (SIMC) starptautiskais konkurss bērniem un jauniešiem, kas orientēti uz klasisko muzikālo izpildmākslu.

Konkurss notiek Stokholmā kopš 2010. gada un kopš tā laika ir ieguvis lielu popularitāti starp jaunajiem mūziķiem no dažādām pasaules valstīm. Konkursa žūrijā ietilpst vadošie profesori un Zviedrijas, ASV, Vācijas, Beļģijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Gruzijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas.

Jaunās akordeonistes piedalījās konkursā nominācijā Accordion solo. Arina Mikulāne (3.klase) grupā B, vecumā līdz 12 gadiem, ieguva II vietu, savukārt Veronika Panovska (5. klase) ieguva III vietu. Elizabete Siņeviča grupā C, vecumā līdz 15 gadiem, kļuva par II vietas ieguvēju.

Gribētos pateikt liels paldies pašiem audzēkņiem, viņu pedagogiem un vecākiem par ieguldīto darbu! Paldies par izpratni šinī situācijā, kad mums visiem jāpielāgojas attālinātajām mācībām, paldies par palīdzību un iecietību!

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas
lietvedības sekretāre Jeļena Vasiļjeva
nmms@inbox.lv