Naujenes pagastā plānota bērnu dienas nometne “Gliemezis”

Vismaz trīsdesmit bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem, kas deklarēti Daugavpils novadā, šovasar varēs apmeklēt bērnu dienas nometni „Gliemezis”, kas norisināsies Lāču pamatskolas telpās Naujenes pagastā. Šāda iespēja būs tikai gadījumā, ja tiks atcelti ierobežojumi, kas saistīti ar Covid-19 izplatību. Nometne “Gliemezis” pagastā tiek rīkota jau vairākus gadus, taču pērn nenotika pandēmijas dēļ.

Nometne ilgs 15 dienas, ņemot vērā visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Vairākās grupās kopumā plānots uzņemt 30 bērnus, kuri pavadīs laiku dažādās radošās un sporta aktivitātēs, dosies pastaigās, lietderīgi pavadot laiku. Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā. Vecāku maksa par 15 dienām bērnu dienas nometnē “Gliemezis” noteikta 41,50 eiro apmērā, no kuriem 31,50 eiro ir maksa par ēdināšanu, bet 10 eiro paredzēti nometnes programmas īstenošanai un saimnieciskajiem izdevumiem.
No Daugavpils novada Sociālā dienesta līdzekļiem tiks segti ēdināšanas izdevumi bērniem no trūcīgām ģimenēm.

No Daugavpils novada pašvaldības budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” Naujenes pagasta pārvaldei piešķirti 4774 eiro bērnu dienas nometnes organizēšanai.

Tuvākajā laikā pašvaldības mājaslapā tiks izsludināta pieteikšanās bērnu dienas nometnei.