Naujenes pagasta seniori atvadījās no 2019. gada

14. janvārī Naujenes pagasta seniori kārtējo reizi tikās draudzīgā kompānijā, rādīja 2019. gadā apgūtās prasmes, dalījās ar jaunumiem, laba vēlējumiem un, atstājot visas raizes, rūpes un bēdas vecajā gadā, lustīgi atvadījās no 2019. gada. Šogad seniorus sveikt bija ieradušies paši mazākie Naujenes pagasta iedzīvotāji – Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” grupiņa “Pienenītes” (audzinātāja Alla Bondare, muzikālā pedagoģe Tatjana Zviceviča). Vislabākos novēlējumus senioriem veltīja Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne un Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra vadītāja Laura Jakovļeva.

Kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka paši aktīvākie seniori ir Naujenē – viņi dzied, dejo, spēlē teātri un to visu dara, ieliekot šajos mākslas veidos savu sirdi un dvēseli. Svētku koncertu veidoja – Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra deju kolektīvs “Smaids” (vadītājs Oļegs Zaharņovs), Naujenes kultūras centra slāvu tradīciju ansamblis “Radenie” (vadītāja Tatjana Čuprova), Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra dramatiskais pulciņš (vadītājs Miroslavs Blakunovs),  Naujenes kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Dzeipurs” (vadītāja Zita Barševska), Natālija un Viktors Vaļkovski un ciemiņi no Daugavpils novada – Ambeļu kultūras nama interešu kopa “Romaška” (vadītājs Aleksandrs Borkovskis).

Vēlam Jums, lai vecais gads paņem sev līdzi visas slimības, bēdas un neveiksmes, bet 2020. gads dāvā veiksmi, veselību, labklājību un laimi!

Naujenes kultūras centra pasākumu organizatore Aiga Krute

Foto: Olga Kuzmina