Nosvinēti Naujenes pagasta svētki

Krāsaini, skanīgi un laimīgi aizvadīti Naujenes pagasta svētki “Dažādi, bet visi kopā…”. Gandrīz veselu nedēļu Naujenes pagasta iedzīvotājiem un ciemiņiem bija iespēja vērot un arī pašiem piedalīties aktivitātēs, kuras tika organizētas svētkiem par godu.

Skanīgās dienas ietvaros gandrīz visu pagastu izbraukāja un naujeniešus priecēja skanīgais svētku ekspresis kopā ar Juri Ostrovski, savukārt Kraujas ciemā varēja baudīt Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestra priekšnesumu. Šajā dienā varēja bez maksas apmeklēt un baudīt Naujenes Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas.

Svētki nepagāja arī bez Laimes dienas, kuras ietvaros tika stādīti “Laimes koki” Juzefovas un Naujenes parkos, lielu PALDIES sakām tiem, kuri atnāca ar savu koku. Prieks paziņot, ka Naujenes pagasta Juzefovas parkā nu ir par vienu vides objektu vairāk – parkā ir atklāts “Laimes krēsls” (krēsla autors – Valdis Grebežs).

Kādas tik krāsas netika “uzpūstas” Krāsainajā dienā! Lociku ciemā pie Naujenes kultūras centra ir parādījies košs “grafiti” un forša foto vieta ar populāro Naujenes gliemezi Nauji (mākslinieks Nikolajs Ignatjevs).

Sajūtu dienā bija iespēja pastaigāties pa izgaismoto Lociku bērzu birzi, ieslīgt mūzikas skaņās, par kurām parūpējās Greedy for Stage un Būū un sajust.

Kādi svētki būtu bez sporta, mēs nezinām, jo sporta diena svētkos bija! Gan mazi, gan lieli izdejojās “zumbā” kopā ar treneri Nataļju Križanovsku un izskrēja krustām šķērsām Juzefovas parku un tas viss notika par godu Naujenei!

Svētdien tika svinēta folkloras kopas “Rūžeņa” 25 gadu darbības jubileja, par godu tai Juzefovas parkā tika iestādītas 25 parka rozes.

Paldies visiem, kas priecēja ar savu klātbūtni svētkos un līdzdarbojās svētku radīšanā! Lai visa šī padarīšana paliktu neaizmirstama esam notvēruši arī dažus mirkļus no svētkiem – obligāti ieskaties un izdzīvo šo piesātināto nedēļu vēlreiz…

Foto: Olga Kuzmina

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268