Naujenes tautas bibliotēkas Lieldienu dekora e-radošā darbnīca “Lieldienu zaķis”

Dari kopā ar mums!

Pavasaris ir klāt, saule jau silda un mežā parādījās pirmie ziedi. Tuvojas vieni no pavasara zīmīgākiem svētkiem – Lieldienas! Naujenes tautas bibliotēka piedāvā jums ienest savā mājā svētku sajūtu un pašiem izgatavot dekoru – Lieldienu zaķi!

Skat. šeit:  Nu ko? Ķersimies pie darba!

Būsim priecīgi redzēt Jūsu pašizgatavotus Lieldienas zaķīšus!

Lūdzu nofotografējiet savu Lieldienu zaķi un sūtiet fotogrāfijas līdz 8.04.2020 uz Naujenes tautas bibliotēkas e – pastu biblioteka@naujene.lv vai facebook profilu! Darbu foto izliksim virtuālajā izstādē “Mans Lieldienu zaķis”, kura būs skatāma bibliotēkas emuārā.

Novēlam jautri pavadīt brīvo laiku!!!

Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja
Diāna Čiževska