Naujenes tautas bibliotēkas tiešsaistes vebinārs

26. martā, plkst. 10.00 Naujenes tautas bibliotēka “Digitālās nedēļas 2021” aktivitāšu ietvaros Zoom platformā organizē tiešsaistes vebināru “Īsa pamācība ciltskoku veidošanā” ieskats digitālo resursu klāstā, kur bibliotēka dalīsies savā pieredzē informācijas meklēšanā, pēc savu lietotāju un bijušo novadnieku lūgumiem. Aicinām visus interesentus, kuriem interesē iespēja izveidot savas ģimenes ciltskoku, papildināt novadpētniecības materiālu klāstu un  uzzināt vairāk par saviem senčiem, ciemu un  pagastu vēsturi. Vebinārā būs mazs teorijas, bet vairāk praktisko piemēru.  Saite uz vebināru tiks izsūtīta uz Jūsu e-pastiem 25. martam.

Pieteikšanās vebināram  līdz 25. martam, aizpildot pieteikšanās anketu.

Informācijai: 654 50 246; biblioteka@naujene.lv

Diāna Čiževska
Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja
654 50 246