Norisinājās Augšdaugavas novada tūrisma seminārs

Šī gada 15. decembrī Augšdaugavas novada tūrisma nozares pārstāvji, uzņēmēji un darbinieki pulcējās Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā, lai kopīgi piedalītos tūrisma seminārā, kuru organizēja Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūra “TAKA”.

Semināra mērķis bija Augšdaugavas novada tūrisma nozares darbinieku un uzņēmēju iepazīšanās, savstarpējas komunikācijas veidošana, pieredzes apmaiņa, tūrisma nozares jaunumu, aktualitāšu un turpmāko mērķu, un plānu apspriešana.

Semināru atklāja Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts. Par paveiktajiem darbiem, sadarbības iespējām un turpmākajiem plāniem Augšdaugavas novada tūrisma nozares attīstības veicināšanai pastāstīja Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis. Novada uzņēmēji dalījās savā pieredzē un stāstīja par savu uzņēmumu attīstības posmiem, grūtībām, kuras nācās pārvarēt un saviem novērojumiem, kā arī atzinumiem par šī brīža situāciju tūrisma nozarē. Pieredzē dalījās Sporta kluba “Beibuks” un viesu mājas “Beibuki” īpašnieks Ilmārs Lociks, kura labās prakses piemērs, kā attīstīt uzņēmējdarbību un veidot aktuālu tūrisma piedāvājumu kalpoja kā iedvesmas avots semināra viesiem. Pieredzē dalījās arī ražotnes “Alpaku sala” īpašnieki Ineta un Helmuts Zībārti. Ļoti aizraujošs un interesants stāsts par savu uzņēmumu, neatlaidību, darba sparu un radošu pieeju, kā arī saviem vērojumiem un tūrisma tendencēm priecēja semināra viesus. Aktuālu un noderīgu informāciju par finanšu piesaistes iespējām pastāstīja Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi” koordinatore Inga Krekele. Augšdaugavas novada pašvaldības aģentūras “TAKA” tūrisma organizatore Inna Bebre pārrunāja galvenās vadlīnijas, strādājot Covid-19 apstākļos. Par tūrisma jaunumiem un projektiem Daugavpils pilsētā stāstīja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras administratore Kristīne Ivanova. Pasākuma viesis Apkalpošanas un klientu lojalitātes speciālists, uzņēmuma “Centurion Hospitality” vadītājs Didzis Grāvītis vadīja ļoti noderīgu lekciju tūrisma uzņēmējiem par pareizu apkalpošanu, klientu piesaistīšanu, patīkama tēla veidošanu viesiem un kolēģiem, sevis pozicionēšanu un viesa cieņas iegūšana. Tika pārrunāta telefona sarunu, e-pastu, Wats Up, īsziņu un sociālo tīklu komunikācijas etiķete. Iegūtā informācija noteikti būs ļoti noderīga tūrisma nozares pārstāvjiem turpmākajā darbā.

Augšdaugavas novada tūrisma pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs un piemērots katra vēlmēm. Pieejamas gan aktīvās atpūtas iespējas, gan nesteidzīga relaksējoša atpūta pie dabas, daudzveidīgs naktsmītņu un ēdināšanas pakalpojumu piedāvājums, bagāts kultūras un sakrālais mantojums, kā arī plašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem. Ir tik daudz iespēju, ko redzēt, atklāt un sajust, viesojoties viesmīlīgajā Augšdaugavas novadā!

Informāciju sagatavoja:
Pašvaldības aģentūra “TAKA”
tālr.: (+371) 654 76748 , 29431360
e-pasts: turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook: Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv
www.visku-estrade-stadions.lv
Instagram: augšdaugava.travel