Noskaidrotas trīs favorītfotogrāfijas akcijā „Latvijas ainava”

Noslēdzot patriotu mēnesi, Augšdaugavas novada Kultūras centrs „Vārpa” noslēdz arī Latvijas 103. dzimšanas dienai veltīto fotogrāfiju akciju „Latvijas ainava”, kuras ietvaros cilvēki tika aicināja iesūtīt vienu fotogrāfiju – Latvijas ainavu jebkurā gadalaikā. Valsts svētku laikā Kultūras centra „Vārpa” profilā sociālajā tīklā facebook tika publicēta galerija ar 47 dažādu autoru  fotogrāfijām.  Iesūtītās fotogrāfijas lielākoties bija tapušas, jūsmojot par dabu Augšdaugavas novadā, taču tāpat galerijā bija redzamas ainavas no Balvu, Daugavpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Siguldas, Ventspils un Zilupes puses.

Līdz šodienas pusdienlaikam ikkatrs sociālā tīkla facebook lietotājs varēja apmeklēt Kultūras centra „Vārpa” profilu un nobalsot ar pozitīvo emociju zīmju (īkšķis, smaids, sirsniņa) par savām favorītfotogrāfijām. Līderos izvirzījās un patriotiskās veltes saņems Raivis Konstantinovs, Linards Onzuls un Elvīra Lemešonoka.

Izsakām lielu paldies visiem akcijas dalībniekiem, kuru fotogrāfijas, atklājot mūsu zemes krāšņumu, valsts svētku laikā iepriecināja daudzus cilvēkus. Galerija būs apskatāma arī turpmāk.

Ideja rīkot akciju radās pateicoties tam, ka 2021. gadā Latvijas kultūras kanons tika papildināts ar sadaļu „Ainavas”, iekļaujot astoņas mūsu zemes skaistumu un daudzveidību apliecinošas ainavas.