Saņemta Finanšu ministra Atzinība par dalību zibakcijā

Augšdaugavas novada pašvaldība ir saņēmusi LR finanšu ministra Jāņa Reira Atzinību par aktīvu dalību Latvijas Republikas Finanšu ministrijas zibakcijā “Eiropa manā reģionā”.

17. decembrī noslēgusies Finanšu ministrijas zibakcija. Finanšu ministrijas komanda saka paldies visiem par lielo atsaucību un piedalīšanos virtuālajā zibakcijā, atspoguļojot to, kā pilsētā vai novadā noderīgi investēta ES nauda! Lieliski rezultāti!
Īpašs paldies aktīvākajām pašvaldībām, kas pastāstīja par vairākiem realizētajiem projektiem: Ventspils pilsēta, Ventspils novads, Augšdaugavas novads, Saldus pašvaldība. Jūs iedvesmojat! 
Domājot par nākamo ES fondu periodu, citēsim kādas novada pašvaldības teikto:
Priecājamies par paveikto,
Veroties īstenoto projektu atspulgā,
Lai arī turpmāk sasniedzam iecerēto,
Turpinām augt kopā!

Pagājušonedēļ Latvijas pašvaldības tika aicinātas piedalīties zibakcijā “Eiropa manā reģionā”, kopīgi veidojot labo piemēru krātuvi. Sociālajos tīklos bija jāpublicē realizētos ar ES līdzekļiem investīcijām saistītos projektus, lai par to informētu plašāku sabiedrību.

Augšdaugavas novadā realizētie projekti: