Noslēdzās radošo darbu konkursi Maļinovā

No 26. aprīļa līdz 7. maijam  Maļinovas pagasta Saieta namā tika rīkots zīmējumu konkurss “Mīļo māmiņ, sveicam mēs”.  Konkursā savus darbiņus iesniedza Fjodors Gurkins, Emilija Žare, Anastasija Žare un Maksims Ivanovs. Katrs uzzīmēja pa vienam  zīmējumam. Zīmējumi tika izpildīti krāsaino zīmuļu tehnikā, guašas un akvareļu krāsās. Visi dalībnieki saņēma pateicības un dāvanas.

No 26. aprīļa  līdz 6. maijam  Maļinovas pagasta Saieta namā tika rīkots rokdarbu konkurss “Mans mīļākais putns”. Konkursā savus darbiņus iesniedza 13 bērni. Katrs izveidoja pa vienam rokdarbam, savukārt  Fjodors Gurkins – divus rokdarbus. Rokdarbi tika izpildīti dažādās tehnikās – no aplikācijas un avīzes, plastilīna, diegiem, spalvām, pudelēm, čiekuriem un ozolzīlēm, koka detaļām.Visi dalībnieki saņēma  pateicības un dāvanas.

Katrs iedzīvotājs var aplūkot bērnu  radošos darbus izstādē Saieta nama  logos.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un dalību konkursā.

Informāciju sagatavoja:

Maļinovas pagasta Saieta nama vadītāja Natālija Davidova