Noteikti Ziemassvētku atklātņu konkursa uzvarētāji

Turpinot iepriekš uzsāktu tradīciju, Augšdaugavas novada pašvaldības domes Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa rīkoja Ziemassvētku atklātņu konkursu, aicinot Medumu speciālās pamatskolas audzēkņus veidot zīmējumus svētku noskaņās. Skolēniem tika piedāvātas četras tēmas: Priecīgus Ziemassvētkus, Klusais svētvakars, Ziemassvētku eņģelis un Ciemos pie Ziemassvētku vecīša.

Pēc konkursa nolikuma konkursantiem tika dots uzdevums uz A4 formāta lapas veidot vizuālās mākslas darbus jebkurā tehnikā – tas varēja būt zīmējums, gleznojums, grafika vai citā tehnikā veidots darbs. Konkursam tika iesniegti 20 darbi, no kuriem žūrijas komisija izvēlētās trīs labākos, kas tiks izmantoti svētku atklātnītēm. Jāteic, ka visi iesniegtie darbi bija ļoti jauki un radoši, tāpēc izraudzīties no tiem trīs labākos nebija viegli. Vērtējot darbus, žūrija ņēma vērā to atbilstību tēmai un nolikuma prasībām, kā arī izpildījuma kvalitāti un oriģinalitāti.

Ziemassvētku apsveikumiem tika izraudzīti trīs darbi – arodklases audzēknes Violetas Mamedovas darbs “Ziemassvētku nakts”, 2. klases skolnieces Vasilisas Koncevajas darbs “Mana sapņu eglīte” un 6. klases skolnieka Iļjas Koncevoja darbs “Svētku prieks”.

Violetas darbiņš tiks izmantots Ziemassvētku atklātnēm, kas tiks sūtītas pa pastu, Vasilisas zīmējums tiks izmantots apsveikumam pašvaldības mājas lapā www.augsdaugavasnovads.lv un sociālajos tīklos, savukārt Iļjas darbs priecēs izdevuma “Daugavpils Novada Vēstis” lasītājus.

Savu simpātiju balvu arī šogad piešķīra Izglītības pārvalde, kura izvēlējās klases skolēna Dmitrija Aleksejeva zīmējumu ”Salavecis mežā”. Izglītības pārvaldes vadītāja Janita Zarakovska atzina, ka visi bērnu darbi ir ļoti radoši un rūpīgi veidoti. Viņa vēlēja jauniešiem pilnveidot savas prasmes un piedalīties konkursos arī turpmāk.

Jau otru gadu savu simpātiju balvu piešķīra arī Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļa, kura izvēlējās 5. klases skolēna Markusa Valaiņa darbu “Ziemassvētki mūsmājās”.

Katrs konkursa dalībnieks saņems Pateicību un saldu dāvanu. Mēs pateicamies ikvienam bērnam par ieguldīto darbu un rūpību, kā arī skolotājai Viktorijai Celminskai – par profesionalitāti un palīdzību.

Visus bērnu zīmējumus var aplūkot pašvaldības mājas lapā sadaļā Fotogalerija.