Notiks Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”

No 28. februāra līdz 1. martam Daugavpils Universitātes koncertzālē (Vienības ielā 13) norisināsies 3. Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”. Konkursā savu dalību pieteikuši 235 dalībnieki no 5 valstīm, kas pārstāv 51 mūzikas izglītības iestādi. Viskuplākais dalībnieku pulks pārstāvēs Latvijas Republiku un tie ir 185 dalībnieki. Konkursa dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija. Konkursa 1. dienā pirmie sevi pieteiks flautisti, klarnetisti un saksofonisti. Pēc konkursa norises plkst. 18.20 varēs noklausīties Polijas – Latvijas dueta OctOpus duets” koncertu, savukārt plkst. 19.00 notiks pirmās konkursa dienas laureātu apbalvošana. Savukārt 1. martā konkursantiem pievienosies tubisti, trompetisti, trombonisti, eifonisti u.c. Plkst. 16.50 notiks rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana.