Notiks VIDEOKONFERENCE par sabiedrisko transportu un satiksmi ārkārtējās situācijas laikā

Šī gada 1. aprīlī no plkst. 13.30 – 14.30 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference “Par sabiedrisko transportu un satiksmi ārkārtējās situācijas laikā”.

Videokonferencē piedalīsies satiksmes ministrs Tālis Linkaits, Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristians Godiņš un Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas prezidents Ivo Ošenieks. Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē šeit vai LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”. Tiešraidi iespējams skatīties arī Youtube kanālā šeit.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferences laikā notiks diskusija par sabiedriskā transporta kustību, noteiktajiem ierobežojumiem un to ievērošanu krīzes laikā, kā arī plānotajiem pasākumiem pēc ārkārtējās situācijas un nākotnē, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pieejamību.

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, pasažieru pārvadātājus, iedzīvotājus un citus interesentus.

Aino Salmiņš
LPS padomnieks tautsaimniecības jautājumos