Novada jaunie sportisti piedalīsies Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2019

No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā norisināsies VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kas pulcēs ap 3000 jauno sportistu. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos.

Daugavpils novads šogad būs pārstāvēts 4 sporta veidos – vieglatlētikā, brīvajā cīņā un boksā startēs Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi, kā arī pārstāvēt novadu izteica vēlēšanos 4 mākslas vingrotājas, kopā uz starta izies 22 Daugavpils novada sportisti.

Līdz šim mums vislabāk ir veicies 2015.gadā, kad tika izcīnītas 4 zelta, 1 sudraba un 3 bronzas medaļas, kas ļāva ieņemt augsto 13 vietu starp 83 pašvaldībām, no Latgales pašvaldībām piekāpjoties tikai Daugavpilij un Balvu novadam.

Sporta skolas treneri ir nopietni piegājuši savam darbam un pēdējie rezultāti Latvijas čempionātos rāda, ka bez medaļām, iespējams, nepaliksim arī šogad, bet sports ir sports un pirms sacensībām prognozes neizteikšu.

Vēlu veiksmi treneru Janas un Dmitrija Hadakovu trenētajiem ātrajiem vieglatlētiem, Andreja Andrijanova spēcīgajiem cīkstoņiem, Gļeba Zujeva drosmīgajiem bokseriem un Irinas Kazakevičas daiļajām mākslas vingrotājām!

Informāciju sagatavojis:
Novada sporta skolas direktors
Jānis Skrinda