Novada telpu futbola čempionātā triumfēja Demenes komanda

10. februārī Sventes vidusskolas sporta zālē noslēdzās Daugavpils novada čempionāts telpu futbolā. Šogad turnīrā piedalījās sešas pagastu komandas – pērnā gada čempioni Ambeļi, Svente, Naujene, Kalupe, Demene un Skrudaliena.

Čempionātā tika izspēlēts viena apļa pamatturnīrs, katrai komandai tiekoties ar visiem pretinieku pārstāvjiem. Labākās četras komandas tika noskaidrotas uzvarētāju izslēgšanas spēlēs. Pusfinālā tikās Demene ar Ambeļiem (spēli noslēdzot ar rezultātu 5:2) un Kalupe pret Skrudalienu (8:4).

Aizraujošās finālspēlēs par bronzu cīnījās Ambeļi pret Skrudalienu, kur ar rezultātu 13:8 uzvaru svinēja Skrudaliena. Savukārt par čempiona titulu sacentās Kalupe pret Demeni, stiprākai izrādoties Demenei ar rezultātu 6:2.

Turnīrā tika noteikti un sveikti arī čempionāta trīs labākie spēlētāji un rezultatīvākais spēlētājs. Par labākajiem tika atzīti Jevgeņijs Simanovs (Demene), Sergejs Lazdovskis (Skrudaliena) un Vladislavs Siņicins (Kalupe). Turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Dmitrijs Kozlovs no Demenes komandas.

Uzvarētājkomandas sacensībām gatavoja treneri Antons Barkovskis (Demene), Aleksandrs Vabiščevičs (Kalupe) un Ināra Lapkovska (Skrudaliena).

Sacensību galvenais tiesnesis – Ivars Caune.