Novembrī turpinās Zemessardzes militārās mācības

No 1. līdz 30. novembrim ieskaitot, Daugavpils novada Vaboles pagasta mācību poligonā “Meža Mackeviči” notiks Zemessardzes militārās mācības. Apkārtnē iespējami pārvietošanās ierobežojumi un būs izvietots drošības apķēdējums. Mācību laikā pārvietosies militārā tehnika, bruņoti karavīri un zemessargi, tiks izmantota mācību un kaujas munīcija, kā arī kaujas imitācijas līdzekļi.

Mācību poligona “Meža Mackeviči” teritorijā ir aizliegts fiziski aiztikt jebkādu munīciju, tās sastāvdaļas, vai citus aizdomīgus priekšmetus. Atrodot tos, apzīmējiet priekšmetu atrašanās vietu un nekavējoties ziņojiet poligona administrācijai, zvanot uz tālruņa numuru 27883109.

Nacionālo bruņoto spēku personāla augstākminētās plānotās apmācības ir saskaņotas un notiek mācību ietvaros.

Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties apmācību laikā.

Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

Nodarbību mērķis ir pilnveidot zemessargu zināšanas un iemaņas darbā ar dažāda veida ieroču sistēmām.

 

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 3. Latgales brigādes
Informācijas daļa
Tālrunis: 26192444

Foto: Ēriks Kukutis, Latvijas armija