Parādi savu Adventes vainagu!

Klāt ir burvīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks – mierīgākais, siltākais un baltākais laiks gadā… Aicinām Tevi piedalīties konkursā “Mans Adventes vainags”. Lai piedalītos konkursā, Tev ir jānosūta viena fotogrāfija, kurā Tu parādīsi savu Adventes vainagu!

Konkursa noteikumi:

  • Vienu fotogrāfiju nosūti līdz decembrim (ieskaitot) uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv ar norādi “Mans Adventes vainags” vai nosūti vēstuli www.facebook.com/NAUJENESKC ar šādu informāciju:

-Adventes vainaga autora vārds, uzvārds;

-autora kontakti (e-pasts, tālrunis).

  • Fotogrāfijai jābūt labā kvalitātē!
  • Saņemtās fotogrāfijas 13. decembrī tiks publicētas Naujenes kultūras centra facebook lapā facebook.com/NAUJENESKC un piedalīsies balsošanā līdz 19. decembrim. Balsot varēs nospiežot “Patīk” pie konkrētās bildes.
  • Adventes vainaga autors ar lielāko balsu skaitu saņems balvu.
  • Neatkarīgi no balsu skaita Naujenes kultūras centra facebook lapā savu favorītu izvēlēsies arī Naujenes kultūras centra kolektīvs un radošākā, oriģinālākā, interesantākā Adventes vainaga autors saņems balvu.
  • Rezultāti tiks paziņoti 20. decembrī facebook.com/NAUJENESKC

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268