Pasākuma “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!”” otrā dalībnieku atlase

10. maijā notika pasākuma “Jauno dziedātāju, dejotāju konkurss “Jaunatne var!”” pirmā dalībnieku atlase, kurai pieteicās 15 jaunieši. Jau augustā norisināsies otrā atlase un Zinību dienas ietvaros notiks konkursa fināls, kur tiks noteikts uzvarētāji 2 kategorijās.

Šī pasākuma galvenais mērķis ir atklāt jaunus talantus Daugavpils pilsētas jauniešu vidū un sniegt viņiem iespēju radoši izpausties uz skatuves.

Lai pieteiktos dalībai konkursā, vispirms nepieciešams aizpildīt elektronisku pieteikuma anketu (https://forms.gle/SAoXYvxNHaeBJ3mt5). Pieteikšanās konkursam notiek līdz 2019.gada 18.augustam (ieskaitot). Dalībai konkursā var pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem (ieskaitot).

Jauniešu pasākums sastāvēs no 2 posmiem.

1.posms – dalībnieku atlase, kura notiks 21.augustā Jauniešu neformālās izglītības centrā, Varšavas ielā 45.

Pasākuma realizēšanā tiek iesaistīti profesionāli vokālo un deju studiju pedagogi – Andžejs Začiņajevs (breika deju skola „FACTORY KINGZ”), Aleksandrs Sanchezz (deju studija „STOP TIME DANCE STUDIO”), Alisa May (vokālā studija „Wonderland”), Inna Kralika (Latgales džeza kluba-studija).

2.posms – Fināls, kurš notiks 2. septembrī Zinību dienas ballītes ietvaros, Vienības laukumā.

Dalībnieks drīkst piedalīties tikai vienā no kategorijām. Katram dalībniekam ir jāsagatavo viens 3 – 4 minūšu garš priekšnesums, kas saturiski un mākslinieciskā kvalitātē atbilst izpildītāja (-u) vecumam. Konkursa dalībnieku uzstāšanos vērtēs žūrija 6 cilvēku sastāvā.

Atgādinām, ka Jaunatnes nodaļa sazināsies ar pirmās atlases dalībniekiem, lai pārrunātu turpmākās darbības.

Dalība pasākumā bezmaksas!

Nolikums 

Papildu informācija:
Jaunatnes nodaļas vecākais jaunatnes lietu speciālists
Artūrs Popovs

Tālr.:26075318,65422300 
arturs.popovs@daugavpils.lv