Piedalies Lieldienu olu “Selfijmedībās” Naujenes pagastā

Aicinām visus, kam patīk pavasarīgā saulīte, doties ārā un piedalīties Lieldienu olu “selfijmedībās”. Ejot pastaigā pa savu vai tuvējo ciemu, ja tu ieraugi krāsainu Lieldienu olu logā, kokā vai vēl kaut kur citur, pienāc, uztaisi ar to selfiju un saglabā šo foto (tajā jābūt redzamai gan Lieldienu olai, gan arī olas atradējam). Kad būsi atradis visas vai vairākas olas, klikšķini uz šīs saites: https://ieej.lv/w4Ai1 un reģistrējies. Ja saite nedarbojas, vai ir grūtības ielādēt tur “selfijus”, tad atsūti mums savu vārdu un uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, kurā no Naujenes pagasta ciemiem tu atradi krāšņās Lieldienu olas uz e-pastu naujene_kc@inbox.lv neaizmirsti arī pievienot visus “selfijus” ar atrastajām Lieldienu olām.

Olas vari meklēt līdz 9. aprīlim (piektdiena) un pieteikumu pieņemšana noslēgsies plkst. 20.00 tajā pašā dienā. Uzvarēs tas, kas atradīs visvairāk olu katrā no Naujenes pagasta ciemiem, kā arī galvenā balva tam, kas atradīs visvairāk olu visā Naujenes pagastā. Lieldienu krāšņās olas ir noslēptas 4 pagasta ciemos – Locikos, Vecstropos, Kraujā un Naujenē. Kopā visā Naujenes pagastā noslēptas 39 krāšņas Lieldienu olas. Katru dienu mūsu facebook lapā www.facebook.com/NAUJENESKC īsajos stāstiņos jeb “storijos” dosim arī mājienu, lai meklēšana būtu interesantāka…

Liels lūgums oliņas neaiztikt, nepārlikt un nepaņemt sev, lai arī citam ir iespēja tās atrast – paldies!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

www.facebook.com/NAUJENESKC

Youtube: Naujenes kultūras centrs