Piedalies Pasaules balss dienai veltītā pasākumā

Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kāpēc Tava balss skan tā un ne citādāk? Ja tā ir, tad gaidām Tevi Pasaules balss dienai veltītā pasākumā Naujenes kultūras centrā, Muzeja ielā 6, Locikos, 16. aprīlī, plkst. 13.00.

Pasākuma laikā būs iespēja vairāk uzzināt par balss veidošanās procesiem, kā pasargāt savu balsi no aizsmakuma, balss zuduma un kā pareizi izmantot savu balsi, lai gāztu kalnus turpmākajā dzīvē. Pārbaudīsim balsi, piedaloties dažādās interesantās darbnīcās, kur katrs varēs nodemonstrēt savus slēptos un atklātos talantus.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana no pasākuma rīkotāja puses. Apmeklējot pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka tiks fotografēts un filmēts, un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 26946471 (Sintija Lukjanska)