Pieejami jauni Augšdaugavas novada tūrisma materiāli

Jaunais gads iesākās ar pozitīviem jaunumiem. Rūpējoties par Augšdaugavas novada viesiem, tika izdoti jauni tūrisma materiāli par tūrisma, kultūras un atpūtas iespējām Augšdaugavas novadā. Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un tūrisma karti, kur ir pieejama aktuāla informācija par plašo Augšdaugavas novada tūrisma piedāvājumu.

Tūrisma materiālos ir atrodama informācija par aktīvas atpūtas iespējām, dabas tūrismu, muižām un parkiem, muzejiem un ekspozīcijām, amatniekiem un apskates saimniecībām, sakrālo mantojumu un lielākajiem pasākumiem, kā arī naktsmītnēm un ēdināšanas iespējām.

Materiālus drukātā veidā var saņemt Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22a, Daugavpils).

Elektroniskās tūrisma materiālu versijas: KARTE, CEĻVEDIS