Pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemes Tehnoloģiju tehnikumu

Pirmdien, 6.septembrī, sadarbībā ar Augšdaugavas novadu notika pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu Priekuļos.

Brauciena mērķis bija iepazīst izglītības programmu „Augkopības tehniķis” un „Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis” mācību vidi un tehnisko nodrošinājumu. Tehnikums Priekuļos, tāpat kā tehnikums Višķos, ir viens no lauksaimniecības izglītības pamatlicējiem Latvijā.

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs iepazīstinot ar darbnīcām un mācību vidi tehnikumā pierādīja, ka tehnikums ir ne vien pieredzes bagāts, bet arī laikam līdzi ejošs un moderns.

Vizītes dalībnieki priecājās par iespēju iegūt jaunu pieredzi, padomus un idejas, kā veicināt lauksaimniecības izglītības attīstību Latgales reģionā un kopīgiem spēkiem – Latvijā.

Sagatavoja:
Linda Pūdāne
DBT Komunikācijas un karjeras centrs