Piesaki savu dalību Ēnu dienai Daugavpils novada domē

Karjeras izglītības akcija „Ēnu diena” šogad notiks 13. februārī. Ēnu diena Latvijas skolu jauniešiem dod iespēju pavadīt vairākas stundas kopā ar interesējošas profesijas pārstāvi un praksē iepazīt savas nākotnes nodarbes visdažādākos aspektus. Darbiniekiem Ēnu diena ir lieliska iespēja iedvesmot savus nākamos kolēģus mērķtiecīgai karjerai, kā arī iespēja paskatīties uz savu profesiju un tās ikdienu no malas. Pašlaik savas vakances aktualizē un piesaka Ēnu devēji, taču jau no 14. līdz 20. janvārim mājas lapā www.enudiena.lv sāksies skolēnu reģistrācija akcijai. Novada jaunieši, esiet aktīvi, piesakieties un sekojiet līdz informācijai akcijas mājas lapā.

Ēnu dienas akcijā kā „ēnu devējs” var piedalīties jebkurš uzņēmums, organizācija vai institūcija, bet par darbinieka „ēnu” var kļūt ikviens 1. – 12.klašu skolēns. Skolēnu pieteikumi Ēnu dienai tiks pieņemti no 14. līdz 20. janvārim, bet līdz 23. janvārim uzņēmumiem būs jāapstiprina izvēlētās „ēnas”.

Ja savu nākotni vēlies saistīt ar tiesību zinātnēm – ēno domes juristus, ja interesē komunikācijas un sabiedriskās attiecības – sabiedrisko attiecību speciālistus. Ja interesē kultūra, sociālais darbs, sports, IT zinātnes, būvvalde, jaunatnes lietas, izglītība, ES projektu rakstīšana, uzņēmējdarbība un citas jomas – piesakies Ēnu dienai Daugavpils novada domē un iepazīsti sev interesējošās profesijas ikdienas specifiku!

Nenokavē savu iespēju „ēnot”, piesakies līdz 20. janvārim Daugavpils novada domes izsludinātajām 25 vakancēm vortālā www.enudiena.lv!

Pērn Daugavpils novada domē “ēnoja” 13 skolēni vecumā no 15 līdz 18 gadiem no 11 izglītības iestādēm. Uz tikšanos 13. februārī – Ēnu dienā 2019!

NOLIKUMS