Piesaki uzņēmuma komandu sporta un izklaides festivālam “Bizfests”

Jau 7. gadu lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina uzņēmumus un to darbiniekus satikties sportiski izklaidējošā pasākumā un kopā pavadīt azartisku nedēļas nogali.

Ierastās Uzņēmēju sporta spēles šogad pārtop uzņēmēju sporta un izklaides festivālā “Bizfests”, kas norisināsies 2019. gada 14.-16. jūnijā, atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” pie Usmas ezera.

“Bizfesta”  dalībniekiem būs iespēja sacensties 13 dažādos komandu sporta veidos, un 10 individuālajās disciplīnās, bērniem būs “JOMA” Bērnu kauss un dažādās radošas un izglītojošas aktivitātes. Šogad turpināsim veiksmīgi uzsāktās “Iedvesmas telts” sarunas, kur ar pieredzes stāstiem dalīsies populāras biznesa, sporta un kultūras personības. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs – izmēģināt sveču liešanu, supošanu, nūjošanu, bačatas dejas un citas aktivitātes. Festivāla konceptā iekļautas arī divas ballītes – Cuba Cafe iedvesmotā piektdienas vakara Cuban Latino ballīte un sestdienas vakara noslēgums populāru mūziķu pavadījumā.

Piesaki uzņēmuma komandu: https://ej.uz/bizfests

Uzzini vairāk: http://uznemejuspeles.lv/

Seko jaunumiem FB: bizfests, Instagram: bizfests

 

Festivāls tiek rīkots ar Latvijas fanu organizācijas “Fanu telts”, veikalu tīkla “JOMA SPORT”, AS “Aldaris”, “RedBull”, “lecunminies.lv” atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts “Dienas Bizness” un radio “EHR”.