Piesakies projektu rakstīšanas darbnīcai “DNJ StartUP”

Daugavpils novada jaunatne aicina jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem piedalīties uzņēmējdarbības projektu rakstīšanas darbnīcā, kas norisināsies 26. augustā no plkst. 10.00 Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrā Daugavpilī (Sēlijas ielā 25).

Projektu rakstīšanas darbnīcas ietvaros jauniešiem būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības attīstības iespējām lauku teritorijā, iepazīties ar Daugavpils novada grantu konkursu topošo un jauno uzņēmēju atbalstam, saņemt informāciju par sociālo uzņēmējdarbību un skolēnu mācību uzņēmumiem. Projektu darbnīcas ietvaros jauniešu komandām būs iespēja arī aizpildīt projektu pieteikumus un aizstāvēt savas biznesa idejas ekspertu priekšā saņemt vērtīgus padomus un rekomendācijas. Visiem dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājumus par dalību projektu rakstīšanas darbnīcā.

Aicinām jauniešus pieteikties komandās no 2 līdz 5 cilvēkiem, aizpildot anketu ej.uz/dnjstartup.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Jaunatnes projektu koordinatore
Milāna Loča