Piešķir līdzfinansējumu otrajam grantu konkursa uzvarētājam

27. maija Daugavpils novada domes sēdē deputāti atbalstīja līdzfinansējuma piešķiršanu vēl vienam Daugavpils novada grantu konkursa topošo jauno uzņēmēju projektam 2021. gadā. Šogad grantu konkursā uzvarēja divi projekti. Egila Govilovska kokapstrādes darbnīcas attīstībai jau tika piešķirti līdzekļi, š.g. aprīlī, savukārt šoreiz līdzekļus piešķīra Bernardai Kezikai pārvietojamā kubula projektam 3625 eiro apmērā.

Ar Daugavpils novada domes līdzfinansējumu Bernarda Kezika no Laucesas pagasta vēlas izveidot pārvietojamās pirts pakalpojumus, kuru varēs iznomāt. Kubuls paredzēts kā izklaidējošs pasākums, sava veida atvērtais SPA ķermenim, kas būs pieejams Daugavpils novada un pilsētas iedzīvotājiem, vietējiem romantiķiem un ballītēm. Pēc pandēmijas ierobežojumu atcelšanas potenciālie klienti varētu būt arī tūristi.

Kubulā būs paredzēts LED apgaismojums, ūdens un gaisa burbuļu masāža, mūzikas atskaņošanas iespējas, nojume sliktākiem laika apstākļiem, dvieļu noma, dvieļu sildītājs. Uzņēmēja jau šobrīd nodarbojas ar lavandas audzēšanu un kosmētikas produktu izgatavošanu no tās. Šī ekoloģiskā lavandas kosmētika tiks piedāvāta arī kubula SPA pakalpojumos.


Kopējais balvu fonds sastāda 8000 eiro. Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunu uzņēmēju biznesa ideju attīstību, aktīvas ekonomiskās vides veidošanu un uzņēmējdarbības attīstību Daugavpils novada teritorijā.