Psihiskās (garīgās) veselības slimības profilakses pasākums Maļinovā

6.decembrī Maļinovas pagasta bibliotēkā noritēja psihiskās (garīgās) veselības slimību profilakses pasākums projekta “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses Daugavpils novadā” ietvaros. Bibliotēkā pulcējās kupls skaits apmeklētāju, lai noklausītos lekciju, kā būt laimīgiem un garīgi veseliem, kā arī nobaudītu veselīgas uzkodas. Lektore Santa Zīmele pastāstīja, ka galvenais ir mīlēt sevi, savus tuvākos, vīru, sievu, bērnus, apkārtējos. Dienu sākt ar smaidu, lai kādā dzīves situācijā arī atrastos. Uzsmaidi sev un ikvienam pretimnācējam! Tuvojas Ziemassvētki, dāvāsim viens otram ne tikai dārgas dāvanas, bet sirds siltumu, mīlestību, sapratni.

Paldies projekta organizatoriem par interesantu un  noderīgu programmu!