Radošā darbnīca “Mana cūciņa manā druviņā”

“Mana cūciņa manā druviņā” – tieši tā var apgalvot katrs no 24. janvāra darbnīcas apmeklētājiem Naujenes kultūras centrā, kuram nu mājās ir par vienu foršu gāzbetona “skulptūru” vairāk.

 Šī ir kārtējā darbnīca no gāzbetona sērijas darbnīcām, kuras organizē Naujenes kultūras centrs sadarbībā ar mākslinieku Valdi Grebežu, kas labprāt visiem, kuri uz darbnīcu ierodas, rāda, māca un stāsta par darbošanos ar šo materiālu. Vairākiem apmeklētājiem darbs ar gāzbetonu jau ir pašsaprotama lieta, jo viņu mājas un piemājas rotā gan gāzbetona ķirbji,  gan zemenes, gliemeži, kaķi un sunīši, tautumeitas un vēl daudz kas cits… un tagad arī mīļi ruksīši, kurus apmeklētāji veidoja par godu jaunajam 2019. gadam!

Piedāvājam ieskatīties fotogalerijā, lai apskatītos, kā “vaiga sviedros” strādāja darbnīcas apmeklētāji un pārliecinātos par to, cik jauki un forši ruksīši tiem sanāca…

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268