Rolanda Kļavinska uzvara konkursa finālā “Music Box” Lielbritānijā

28. decembrī tika paziņoti konkursa Music Box (Lielbritānija) fināla rezultāti. Music Box ir starptautiskais izpildītājmākslinieku konkurss, kas ik gadu pulcina talantīgus izpildītājmāksliniekus no visas pasaules. Konkursu organizē starptautiskais izpildītājmākslinieku producētāju centrs Fiestalonia International (Lielbritānija) un vadošākais Starptautisko konkursu organizētājs Eiropā Fiestalonia Milenio (Spānija).

Konkurss notika divās kārtās. Pēc konkursa pirmās kārtas starptautiskā žūrija atlasīja labākos izpildītājmāksliniekus, kas turpināja cīņu otrajā kārtā. Šo finālistu vidū bija arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeona spēles klases audzēknis Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova).

Konkursa finālā Rolandam bija gods sacensties ar jauniem un talantīgajiem izpildītājiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Grieķijas, Polijas, Kanādas, Lielbritānijas, Bulgārijas, Moldovas, Kazahstānas, Armēnijas, Izraēlas, Indonēzijas, Palestīnas, Azerbaidžānas, Singapūras. Konkursa žūrijas sastāvā esošie vadošie kultūras darbinieki – mūziķi izpildītājmākslinieki, komponisti, mūzikas kritiķi un producētāji no Spānijas, Itālijas, Lielbritānijas, Krievijas un ASV – novērtēja Rolanda sniegumu ar 98 no 100 ballēm, piešķirot Diplomu par iegūto 1. vietu. Uzvara konkursa finālā sniedz iespēju piedalīties klātienē vienā no prestižākajiem konkursiem Sea Sun Festival Spānijā 2021. gada 2. – 5. maijā.

Lai daudz jaunu sasniegumu Rolandam arī turpmāk! Pateicamies audzēkņa vecākiem par bērna atbalstīšanu un motivēšanu,
Špoģu Mūzikas un mākslas skola