Rolands Kļavinskis uzvar virtuālajā Ukrainas konkursā

4. – 6. decembrī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova) devās vēl vienā virtuālajā ceļojumā uz Ukrainas pilsētu Drogobiču, kur notika XIII Starptautiskais bajānistu – akordeonistu konkurss „VIZERUNKI PRIKARPATJA”.

Neraugoties uz attālināto konkursa formātu, svētku atmosfēru izdevās izjust – pateicoties konkursa rīcības komitejas uzņēmībai, tika noorganizēta konkursa atklāšana tiešsaistes režīmā, kuras laikā konkursa dalībniekiem un pedagogiem bija lieliska iespēja iepazīties ar žūrijas komisijas sastāvu, kurā šogad darbojās pārstāvji no Francijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas un Slovākijas. Konkursanti un pedagogi saņēma uzmundrinājuma vārdus, piedalījās zinātniski praktiskajā konferencē un noklausījās lielisku koncertu, ko sniedza starptautisko konkursu laureāts, A. Dušnija klases maģistrants, Mikola Golovčaks no Ukrainas.

Pēc žūrijas komisijas lēmuma Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknim Rolandam Kļavinskim tika piešķirta 1. vieta. Apsveicam!