Sācies Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”

No 28. februāra līdz 1. martam Daugavpils Universitātes koncertzālē (Vienības ielā 13) norisinās 3. Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”.

Konkursā piedalās 235 dalībnieki no 5 dalībvalstīm (Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Baltkrievijas), kas pārstāv 51 mūzikas izglītības iestādi. Viskuplākais dalībnieku pulks pārstāv Latvijas Republiku un tie ir 185 dalībnieki. Konkursa dalībniekus vērtē starptautiska žūrija. Konkursa 1. dienā pirmie sevi piesaka flautisti, klarnetisti un saksofonisti. Pēc konkursa norises plkst. 18.20 varēs noklausīties Polijas – Latvijas dueta ”OctOpus duets” koncertu, savukārt plkst. 19.00 notiks pirmās konkursa dienas laureātu apbalvošana. Savukārt rīt, 1. martā, konkursantiem pievienosies tubisti, trompetisti, trombonisti, eifonisti u.c. Plkst. 16.50 notiks rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana.