Sākas nodarbības jaunajām un topošajām māmiņām

5. maijā plkst. 10.00 tiešsaistē notiks Jauno un topošo māmiņu skolas 1. nodarbība, kuru vadīs sertificēta vecmāte Jana Priedīte. Pirmās nodarbības tēma ir “Grūtnieču fizioloģija, higiēna, uzturs”. Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

Nodarbība paredzēta grūtniecēm neatkarīgi no grūtniecības nedēļas.

Nodarbības ilgums 1.5-2 stundas. Nodarbības laikā tiks skarti šādi temati:

*Grūtniecība, tās norise.

*Fizioloģiskās un emocionālās pārmaiņas grūniecības laikā.

*Grūtniece un skaistums.

*Veselīgs un pareizs uzturs.

*Vitamīnu ābece grūtniecēm.

*Varikozu vēnu profilakse.

*Fiziskās aktivitātātes.

*Seksuālās attiecības.

*Jautājumi un diskusija.

Pieteikties nodarbībai var ŠEIT