Sākusies konkursa “Saimnieks 2017” pretendentu izvērtēšana

Daugavpils novada domes un SIA „LLKC” Daugavpils biroja rīkotais konkurss “Saimnieks 2017” tiek rīkots ar mērķi noteikt labāko ieguldījumu Daugavpils novada lauku attīstībā un lauksaimniecībā. Šogad konkursam ir pieteikti 12 pretendenti, no kuriem visaktīvākie ir bijuši uzņēmēji un lauksaimnieki Sventes pagastā. Pretendentus klātienē iepazīst konkursa vērtēšanas komisija, kura jau ir veikusi pirmo izbraukuma dienu, apmeklējot uzņēmumus, saimniecības un lauku sētas Sventē, Kalkūnē, Demenē, Skrudalienā, Salienā un Taborē.

Konkursā izsludinātas vairākas nominācijas, tādas kā  “Gada lauku saimniecība”, “Bioloģiskā lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums mājražošanā”, “Ģimene lauku sētā” un “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”.

Konkursa vērtēšanas komisijas sastāvā ir Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Būvvaldes vadītāja Nansija Tamane, Attīstības pārvaldes komercdarbības konsultants Jāzeps Krukovskis, LLKC Daugavpils biroja vadītājs Guntars Melnis, LLKC Daugavpils un Ilūkstes novada uzņēmējdarbības konsultante Inna Kolomijčuka un biedrības “Daugavpils novada uzņēmēju padomes” valdes priekšsēdētāja Inese Jakobsone.

Pēc visu konkursantu izvērtēšanas, konkursa laureāti rudenī tiks apbalvoti ar Gada balvu “Saimnieks” un Daugavpils novada atzinības rakstu, savukārt 2. un 3.vietas ieguvējiem tiks piešķirtas veicināšanas balvas un pateicības raksti.