Seminārs „Digitālizācija – straujākai attīstībai”

2019.gada 26.jūlijs no plkst.10.00 – 12.00

REĢISTRĀCIJS: https://forms.gle/93BKArJJFaXH9re58

DALĪBA: bezmaksas

Digitālās lietas mūsu dzīvē ienāk arvien straujāk un, kā vairakkārt norādījuši It jomas speciālisti – tuvākajos 10 gados vismaz 40% uzņēmumu izzudīs, ja vien tehnoloģiski nemainīsies. Jau pašlaik Latvijā ir pieejami vairāk nekā 600 dažādi e-pakalpojumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, kuru izmantošana var krietni atvieglot darbu un ikdienu. Lai tos pilnvērtīgi izmantotu, no šā gada sākuma ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir eID karte, bez maksas pieejams neierobežots skaits e-parakstu. Seminārā stāstīsim, kā izmantot eID karti, eParakstu un šā gada jaunievedumu – e-adresi, kādi e-pakalpojumi var noderēt uzņēmēja ikdienā, kā rūpēties par savu datu drošību u.c.

Tēmas:

1) dati valsts reģistros, datu drošība

2) eID karte un eParaksts, izmantošanas iespējas

3) e-adrese – mērķi, ieguvumi, izveidošana, pilnvarošana

4) citi uzņēmējiem noderīgi e-pakalpojumi.

Lektori:
Programmas “Mana Latvija. Dari digitāli!” pārstāvji