Skolēns no Biķerniekiem kļūst par Latvijas čempionu boksā

No 18. līdz 20. septembrim, Jelgavā norisinājās “Latvijas čempionāts boksā skolniekiem un junioriem”, kurā piedalījās vairāk kā 100 dalībnieki. Jaunieši piedalījās divās dažādās vecuma grupās – 2006. / 2007. gadā un 2004. / 2005. gadā dzimušie.

Biķernieku pamatskolas 8. klases audzēknis Edvīns Papino (dzim. 2006. g.) čempionātā ieguvis 1. vietu un zelta medaļu boksā (kategorijā līdz 41,5 kg).

Ar boksu Edvīns nodarbojas no 3. klases. Treniņi notiek piecas reizes nedēļā. 1. reizi par Latvijas čempionu junioru un skolēnu meistarsacīkstēs boksā svara kategorijā 41,5 kg kļuva Rīgā 2018. gadā, saņemot diplomu, somas un cepures kā apbalvojumu.

Šā gada marta sākumā, kamēr vēl robežas nebija slēgtas, devās uz Krieviju, kur arī kļuva par čempionu starptautiskajās boksa meistarsacīkstēs (tajās piedalījās dažādas Krievijas un Latvijas komandas), ieņemot 1. vietu, kā arī saņēma diplomu un kausu.

Kā pastāsta pats Edvīns, viņš pagaidām nevēlas iet profesionālajā sportā, bet turpinās trenēties un piedalīties sacensībās kā līdz šim.

Informāciju apkopoja: Dainis Bitiņš