Slēpošanas bāzē “Egļukalns” mainīts darba laiks

Kalnu slēpošanas bāzē “Egļukalns” tika mainīts darba laiks. Šobrīd slēpošanas bāze ir atvērta apmeklētājiem katru dienu no plkst.10.00 līdz 20.00.

Kā arī, sākot no šodienas apmeklētāju ērtībai samaksu par pakalpojumiem varēs veikt ne tikai skaidrā naudā, bet arī izmantojot terminālu.

Kalnu slēpošanas mīļotāji tiek aicināti baudīt ziemas priekus divās trasēs. Šobrīd darbojas “Sarkanā trase” pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem, kā arī “Ģimenes trase” tiem, kuri vēl nav tik pārliecināti par savām slēpošanas iemaņām. Kameršļūkšanas (snow-tube) trase šajā slēpošanas sezonā nedarbojas sakarā ar pandēmijas Covid-19 ierobežojumiem.

Darbojas kafejnīca, kur var iegādāties siltos dzērienus un nelielas uzkodas, hotdogus līdzņemšanai.

Slēpošanas bāzē nepieciešams ievērot visus piesardzības noteikumus, obligāti jālieto sejas maska, jāievēro 2 metru distanci. Atpūtas vietās var uzturēties tikai vienas mājsaimniecības locekļi. Vienā trasē vienlaicīgi var atrasties 40 cilvēki.

Kontaktinformācija:+371 20382060

E-pasts: eglukalns.lv@inbox.lv

Mājas lapa: www.eglukalns.lv