Slēpošanas bāze “Egļukalns” uzsākusi lietot mobilo aplikāciju “Bookla”

Kopš 2020. gada 30. decembra slēpošanas bāze “Egļukalns” lieto mobilo aplikāciju “Bookla”. Lai rezervētu sev vietu slēpošanas trasē, nepieciešams ieiet mobilajā lietotnē un aplūkot vietu pieejamību, kā arī veikt rezervāciju.
Atgādinām, ka šobrīd slēpošanas bāzē darbojas “Sarkanā trase”, kurai ir aptuveni 250 metru garš, gluds reljefs, kas ļauj attīstīt ievērojamu ātrumu līdz nolaišanās beigām. Piemērots slēpotājiem un snovbordistiem, kuri jau ļoti labi apguvuši slidošanas meistarību kalnu slēpošanas kūrortos. Trasei ir komfortabls 70 metru attālums bremzēšanai. Labajā pusē uzstādīts jauns (2019.g.) moderns pacēlājs.

Tiem, kuri vēl nav tik pārliecināti par savām slēpošanas iemaņām, tiek piedāvāta  “Ģimenes trase”. Ir iespēja pieteikt arī instruktora pakalpojumus. Ir pieejama arī inventāra noma. Kameršļūkšanas (snow-tube) trase šajā slēpošanas sezonā nedarbojas.

Slēpošanas bāzē nepieciešams ievērot visus piesardzības noteikumus, obligāti jālieto sejas maska, jāievēro 2 metru distance. Atpūtas vietās var uzturēties tikai vienas mājsaimniecības locekļi. Vienā trasē vienlaicīgi var atrasties 40 cilvēki.

Kontaktinformācija:+371 20382060
E-pasts: eglukalns.lv@inbox.lv
Mājas lapa: www.eglukalns.lv