Sporta skolas vieglatlētiem 10 medaļas Latvijas čempionātos vieglatlētikā, 3 čempioni

Izcils sniegums novada jaunajiem vieglatlētiem, Latvijas čempionātos U-16, U-18 un U-20 grupās izcīnītas 10 medaļas no kurām 4 zelta.

21.-22.jūnijā, Jēkabpilī notika Latvijas čempionāts U-18 un U-20 vecuma grupām vieglatlētikā. Daugavpils novada sporta skolas vieglatlēti, neskatoties uz vējaino un lietaino laiku uzradīja teicamus rezultātus savās disciplīnās.

2 zelta medaļas izcīnīja Edvīns Hadakovs, tāllēkšanā – 7.58m ir gan sportista personiskais rekords gan visu laiku labākais Latvijas rezultāts šajā vecuma grupā, trīssoļlēkšanā uzvara ar rezultātu 14m83cm.

Olga Ignatjeva – trīssoļlēkšanā uzvarēja ar rez.11m95cm, bet 2.vieta viņas māsai Jūlijai – rezultāts 11m76cm.

Otrās vietas izcīnīja arī Anastasija Karnilova-3000m skrējienā ar rez.11:54.37, un Mareks Meženiks 5000m skrējienā ar rez.17:13.59,

Trešās vietas Vladislavam Čemim-200m skrējienā ar rez.22.78, un Diānai Nedvedjei 3000./kav. skrējienā ar rez.12:58.63.
Trešo vietu arī izcīnīja zēnu komanda zviedru stafetē, komandā startēja Edvīns Hadakovs, Aleksejs Livickis, Vladislavs Čemis un Mareks Meženiks.

Bez medaļām mūsu vieglatlēti nepalika arī U-16 čempionātā, kurš notika 29.-30. jūnijā, Ventspilī . Zelta medaļu izcīnīja Adriana Kandu lodes grūšanā ar rezultātu 12m36 cm. Normunds Graužs uzrādīja personisko rekordu parvarējot augstumu 1m69cm  un izcīnīja 4.vietu.Tapat ļoti labi noskrēja Alisa Proščinko 800m skrējienu uzrādot personisko rezultātu 2:29,57,ieņemot 4.vietu. Visus sportistus trenē Jana un Dmitrijs Hadakovi.