Sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

2019. gada 29. maijā Ilūkstes pilsētas stadionā notiks sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jau tradicionāli tās tiek organizētas Daugavpils un Ilūkstes novada iedzīvotājiem, lai veicinātu viņu vēlmi būt sociāli aktīviem un interesi sportot.

Dalībniekiem būs iespēja sacensties šādās disciplīnās: šautriņu mešana, riņķu mešana mērķī, braukšana ar invalīdu ratiņiem, kāršu spēle, roku cīņa, tenisa bumbas mešana mērķī, frīsbija metieni, boulings, basketbola metieni grozā.

No plkst. 9.30 līdz 10.00 dalībnieku ierašanās, reģistrācija, plkst. 10.00 – sacensību atklāšana.

Pieteikumi komandu pārstāvjiem jānosūta uz e-pastu gunars.kucins@dnd.lv līdz 2019. gada 24. maijam. Nolikums pieejams ŠEIT

Sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tiek organizētas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.