Daugavpils novadā notiks konference “Amatniecības darinājumu pārdošana – soli pa solim”

Daugavpils novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Zarasu rajona Kultūras centru realizē projektu Nr. LLI-337 “Zarasu rajona un Daugavpils novada  mazaktīvo teritoriju iedzīvotāju radošuma un uzņēmējdarbības  aktivitātes atbalstīšana, izmantojot sociālkultūras pasākumus”. Ar projekta atbalstu Naujenes novadpētniecības muzejam un Naujenes kultūras centram tiek iepirkts amatniecības aprīkojums un materiāli, notiek nodarbības aušanas un filcēšanas prasmju apgūšanā. Vaboles pagastā Skrindas dzimtas muzeja paspārnē tiek iekārtota Kulinārā mantojuma telpa, bet Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” ir uzstādīts jauns projektors semināru un konferenču organizēšanai.

Šī gada 12. martā aicinām Daugavpils novada un Zarasu rajona amatniekus, rokdarbu pratējus, mājražotājus, pašvaldības pārstāvjus un iedzīvotājus, kas plāno iesaistīties amatniecībā, reģistrēties dalībai konferencē “Amatniecības darinājumu pārdošana – soli pa solim”, kas notiks Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”, Dobeles ielā 30, Daugavpilī.

Vietu skaits ierobežots. Lūdzam iepriekš reģistrēties, aizpildot pieteikuma formu: https://goo.gl/forms/LfIV78x6sNqOxZ5a2

Konferences dalībniekiem tiks piedāvāta informācija un viedokļu apmaiņa par iespējām radoši attīstīt amatniecību lauku teritorijās, iepazīt amatniecības biznesa pamatus un uzzināt kādi amatniecības darinājumi ir pieprasīti Latvijā un Eiropā.

Konferences programma

Sagatavoja: