Subates pasta nodaļa no 20.decembra sāk darbu jaunās telpās

Augšdaugavas novada Subates pasta nodaļa 2021.gada 20.decembrī sāks darbu jaunās un ērtākās telpās Tirgus laukumā 20. Subates pasta nodaļa kļuvusi modernāka un pieejamāka apmeklētājiem, jo jaunajās telpās nodrošināta pieejamība klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem tas būs mainīts 17. un 20.decembrī.

Subates pasta nodaļa jaunajās telpās Tirgus laukumā 20, kas atrodas pavisam netālu no līdzšinējās nodaļas atrašanās vietas Tirgus laukumā 13, ieguvusi jaunu veidolu –kļuvusi modernāka un komfortablāka. Klientiem nodaļā pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu. Jaunās telpas ir ērti pieejamas visiem klientiem – arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Sakarā ar pārcelšanās darbiem 17. un 20.decembrī būs mainīts Subates pasta nodaļas darbalaiks: 17.decembrī nodaļa strādās no plkst.8 līdz 10 vēl līdzšinējā adresē, bet jaunajās telpās 20.decembrī apmeklētājus gaidīs no plkst.9 līdz 13.

Darbalaiks Subates pasta nodaļai jaunajā adresē nemainīsies – pasta nodaļa strādās pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 12.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.