Sventes pagasta čempionāts pludmales volejbolā

Sventē norisinājās tradicionālais pagasta čempionāts pludmales volejbolā. Turnīrā piedalījās 9 komandas, kuras saspēlēja pēc apļa sistēmas, katra ar katru. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Studenti” (Vladislavs Meinerts, Jevgēnijs Golovetckis), otro komanda “D.I.” ( Dmitrijs Meinerts, Igors Petrovs ) un trešo “87+” (Jevgēnijs Gridasovs un Raimonds Mukāns). Sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar Sventes pagasta pārvaldes sarūpētām balvām šādās nominācijās: Pāvels Veličko – visjautrākais dalībnieks, Staņislavs Pilacis – par viskuriozāko sitienu, Iveta Rokjāne – par gribu uzvarēt un Jevgēnijs Golovetckis – par visneordinārāko servi. Dalībniekus ar medaļām un balvām apbalvoja Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska.

Informāciju sagatavoja:
Raimonds Mukāns