Talantu konkurss Daugavpils novada jauniešiem “Zibsnis”

Aicinām Daugavpils novada jauniešus piedalīties talantu konkursā!

Pasākums norisināsies 6. martā, plkst. 17.00, Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles iela 30, Daugavpils). Tā mērķis ir veicināt Daugavpils novada jauniešu radošo spēju un jaunradi. Dalībai konkursā var pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem (ieskaitot), kas ir deklarējušies, mācās vai strādā Daugavpils novadā gan individuāli, gan grupās.

Par kritērijiem grupām, pasākuma norisi un citiem nosacījumiem lasiet NOLIKUMĀ.

Pieteikšanās konkursam līdz 2020. gada 20. februārim (ieskaitot), aizpildot anketu. 

Pasākumu organizē Daugavpils novada Kultūras pārvalde.

Papildus informācija par konkursu un tā norisi:
Anita Lipska, Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” kultūras menedžere
Tālr. 654 31867, mob.t. 26362572, e-pasts: anita.lipska@dnkp.lv.