Trauksmes pārvarēšana ar drāmas terapiju

5. maijā plkst. 10.00 notiks tiešsaistes teorētiski praktiskais seminārs “Trauksmes pārvarēšana ar drāmas terapiju” divās daļās zoom platformā. To vadīs sertificēta drāmas terapeite, sertificēta supervizore, teātra un runas pedagoģe Anna Šteina.

Pirmajā semināra daļā “ Kā pārvarēt trauksmi” tiks veicināta un padziļināta izpratne par trauksmes cēloņiem, veidiem, kā atpazīt savu trauksmi, kā to pārvarēt, tādējādi uzlabojot savu psihoemocionālo stāvokli  un spēju pārvarēt grūtības, kā palīdzēt citiem labāk pārvarēt trauksmi. 2. daļā “Emociju lauki un Emociju „pultis”” tiks piedāvāta iespēja radošā veidā labāk iepazīt veidus, kā atpazīt savas emocijas, kā pamanīt emociju un domu saistību, kā adekvāti izpaust savas emocijas, kā vadīt savas emocijas.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.